Kupony i kody rabatowe oraz promocje w Douglas

Najnowsze kupony rabatowe, zniżki i promocje w sklepie Douglas


Wygląd i zapach są dziś bardzo ważnymi elementami naszego wizerunku. Liczba kosmetyków jakie zabieramy ze sobą na wakacje lub gromadzimy w łazienkach rośnie w zastraszającym tempie, a mężczyźni swoim pielęgnującym arsenałem nierzadko dorównują kobietom. Wszystko po to aby zatrzymać proces starzenia, nadać urodzie nowego blasku lub dodać jej kuszącego zapachu, który zwróci na nas uwagę. Miejscem, które spełni wszelkie Twoje oczekiwania w tej kwestii jest perfumeria Douglas. Kod, którego wpisanie daje zniżki wykorzystało już tysiące klientów!

Więcej
Ostatnia aktualizacja: 18.08.2017

Niewielu wie, że początki tej prężnie działającej sieci perfumerii sięgają lat 20. XIX wieku. Wówczas to w Hamburgu powstał pierwszy oddział tej niemieckiej firmy, a jego założycielem był przybysz ze Szkocji – John Sharp. Mimo że nie istniały wówczas promocje oraz kody rabatowe, wyroby emigranta z Wysp Brytyjskich już wtedy słynęły z wysokiej jakości i przystępnych cen. Produkowane przez niego mydła oraz inne akcesoria kosmetyczne szybko zyskały społeczne uznanie i popularność, co poskutkowało znaczącym wzrostem renomy firmy, jak również jej handlową ekspansją. Przełomowym okresem w historii przedsiębiorstwa była londyńska międzynarodowa wystawa mydeł w 1851 roku po której manufaktura Sharpa zyskała międzynarodowy rozgłos i popularność. Pozornie niewielka firma z biegiem lat zyskiwała na znaczeniu, rosła w siłę, a kolejne pokolenia rodziny czyniły ją jeszcze poważniejszym graczem na rynku kosmetyków zachowując przy tym jej charakter jako sieci oferującej rabaty i pozwalającej robić zakupy niedrogo. Swoją dzisiejszą nazwę perfumeria zawdzięcza synom, którzy przejęli ją po śmierci założyciela i nazwali przedsiębiorstwo J.S. Douglas Söhne.

Historia firmy w XX. wieku stoi pod znakiem błyskawicznej ekspansji. Pierwszym kierunkiem rozwoju były Niemcy, gdzie w latach 70. powstało wiele nowych sklepów tej marki. Oprócz Hamburga, gdzie powstała pierwsza w historii perfumeria Douglas, nowi właściciele przedsiębiorstwa skierowali się ku innym miastom (np. Darmstadt). Kluczowym wydarzeniem w historii perfumerii było jednak podjęcie decyzji o międzynarodowym rozwoju i otwarcie się na sprzedaż internetową, która oferuje promocje i rabaty. Równolegle z otwieraniem nowych punktów w Niemczech trwał proces wysyłania marki Douglas do innych krajów, np. Austrii, Holandii, Stanów Zjednoczonych czy Francji. Do listy krajów wkrótce potem dołączyły Szwajcaria, Hiszpania i Portugalia, a najnowszymi rynkami zbytu dla sieci są Polska, Monako, Czechy, kraje bałkańskie czy nadbałtyckie gdzie również otwarte są sklepy internetowe Douglas. Kody rabatowe można zrealizować odwiedzając stronę perfumerii.

Te kody rabatowe Douglas przegapiłeś:

Telemagazyn.pl to przede wszystkim aktualny program TV. Możesz skorzystać z repertuaru najchętniej oglądanych stacji. Posiadamy zarówno polskie jak i zagraniczne stacje telewizyjne.
Sprawdź rekomendacje naciekawszych pozycji programowych. W naszym serwisie każdy kinoman znajdzie coś dla siebie. Program TV jest skierowany do każdego telewidza, zarówno do dzieci,
młodzieży jak i osób dorosłych. Zobacz krótkie omówienie filmów oraz obszerne recenzje, dzięki czemu będziesz dokładnie wiedział co warto, a czego nie warto oglądać. Pamiętaj, że Telemagazyn.pl
to nie tylko program telewizyjny, ale również informacje o programach, recenzje i oceny filmów, konkursy, kino online, vod, sylwetki gwiazd, oraz najnowsze i najciekawsze plotki.

Program tv dostarczony przez AplusC


Copyright © Polskapresse Sp. z o.o.

Polskapresse sp. z.o.o informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie telemagazyn.pl podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.
Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.