Kupony i kody rabatowe oraz promocje w Intymna

Najnowsze kupony rabatowe, zniżki i promocje w sklepie Intymna


Intymna to sklep o którym marzyłaś! To właśnie tu możesz dobrać niezwykłą bieliznę a także strój na Twoją wymarzona randkę! Oczywiście masz wątpliwości czy powinnaś kupować bieliznę przez internet ale nie obawiaj się! Teraz możesz przymierzyć wspaniałą, luksusową bieliznę w domu, w miejscu gdzie czujesz się komfortowo i nie otaczają Cię sztuczne sklepowe światła. Jeśli wybrana przez Ciebie bielizna nie sprosta Twoim wymaganiom możesz bez problemu ją zwrócić lub wymienić - to są właśnie plusy zakupów przez internet! Oprócz unikalnej możliwości przymierzania wybranych produktów we własnym domowym zaciszu nasz serwis oferuje także kod rabatowy Intymna abyś mogła cieszyć się tanimi zakupami!

Więcej
Ostatnia aktualizacja: 25.03.2016

Intymna jest liderem polskiej sprzedaży internetowej. Intymna jest i była wielokrotnie wyróżniana  w prestiżowych rankingach i konkursach m.in. zdobyła pierwsze miejsce w rankingu: NAJLEPSZY SKLEP W BRANŻY ODZIEŻ/ BIELIZNA OBUWIE, który przygotował tygodnik Wprost, otrzymała ekskluzywny certyfikat TRUSTED STORE oraz otrzymała wyróżnienie w kategorii NAJLEPSZY SKLEP W BRANŻY ODZIEŻOWEJ w konkursie przegotowanym przez Magazyn Internetowy. Dlaczego powinnaś zaufać sklepowi internetowemu Intymna? Powodów jest kilka: zrobiło to już 250 tys. zadowolonych klientów, Intymna oferuje ponad 10 tys. produktów  w tym marki które znajdziesz tylko i wyłącznie w Intymna, współpracuje z nami dzięki czemu możesz uzyskać unikalny kod rabatowy na ich produkty, wysyła produkty w ciągu 24h od zamówienia, oferuje szeroki zakres rozmiarów (np. staniki od A do M). Intymna to szybkie i wygodne zakupy na każdą kieszeń które teraz możesz zrobić jeszcze taniej używając kodu rabatowego lub bonu rabatowego.

Te kody rabatowe Intymna przegapiłeś:

Telemagazyn.pl to przede wszystkim aktualny program TV. Możesz skorzystać z repertuaru najchętniej oglądanych stacji. Posiadamy zarówno polskie jak i zagraniczne stacje telewizyjne.
Sprawdź rekomendacje naciekawszych pozycji programowych. W naszym serwisie każdy kinoman znajdzie coś dla siebie. Program TV jest skierowany do każdego telewidza, zarówno do dzieci,
młodzieży jak i osób dorosłych. Zobacz krótkie omówienie filmów oraz obszerne recenzje, dzięki czemu będziesz dokładnie wiedział co warto, a czego nie warto oglądać. Pamiętaj, że Telemagazyn.pl
to nie tylko program telewizyjny, ale również informacje o programach, recenzje i oceny filmów, konkursy, kino online, vod, sylwetki gwiazd, oraz najnowsze i najciekawsze plotki.

Program tv dostarczony przez AplusC


Copyright © Polskapresse Sp. z o.o.

Polskapresse sp. z.o.o informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie telemagazyn.pl podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.
Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.