Link4 - Promocje oraz kupony rabatowe

Promocje oraz kupony rabatowe w Link4

Niestety w życiu musimy się liczyć z wieloma nieprzewidzianymi sytuacjami losowymi. Nawet jeśli uważamy, że nad wszystkim mamy kontrolę to i tak nie możemy zapowiedź poślizgnięciu się na niestarannie posypanym chodniku, czy stłuczki z winy innego kierowcy. Czasami zdarza się również, że podczas podróży ginie nam bagaż lub skręcamy sobie kastę schodząc stromym zejściem z gór. Jednak mimo wszystko najczęściej zdarzają nam się stłuczki samochodowe, oczywiście jest to zupełnie logiczne, ponieważ w dzisiejszych czasach każdy ma w domu jeden lub więcej aut. Właśnie dlatego najlepiej ubezpieczyć się w najlepszej firmie, która ma największe doświadczenie. Jest nią bez wątpienia Link4. Jeśli obawiasz się, że twój pakiet ubezpieczeniowy będzie o wiele wyższy niż cię na to stać, to możesz odrzucić swoje obawy – mamy dla ciebie kupony rabatowe! Nasz serwis jest specjalistą w gromadzeniu zniżek i promocji, a właśnie teraz przygotował specjalnie dla ciebie kod promocyjny Link4. Pobierz go, ubezpiecz auto i czuj się bezpiecznie każdego dnia!

Ostatnia aktualizacja: 30.03.2016

Najnowsze promocje oraz kody rabatowe od Link4

Podaj swój adres email, aby otrzymywać powiadomienia. Info
>
w górę ▲

Firma Link4

Link4, czyli Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna należy do brytyjskiej grupy ubezpieczeniowej RSA. Ta grupa ubezpieczeniowa działa nie tylko na terenie naszego kraju, ale również w najdalszych zakątkach świata. Link4 w Polsce pojawiło się w 2003 roku, a korzystne promocje, kupony rabatowe i zniżki sprawiły, że obecnie jest jedną z najczęściej wybieranych firm ubezpieczeniowych w kraju. Link4 jako pierwsze przedsiębiorstwo działające w kraju nad Wisłą, wprowadziło usług direct – czyli ubezpieczenia przez Internet lub telefon. Link4 dołączyło do spółki RSA  w 2009 roku i od tego czasu, objęła obszar działalności, który wynosił 140 krajów na całym świecie.  Nic dziwnego, że firma ma taki zasięg, RSA bowiem posiada tradycje sięgające 1710 roku. Właśnie wtedy w Wielkiej Brytanii, powstał pierwszy oddział tej firmy. Aktualnie swoją ochroną Link4 obejmuje ponad 20 milionów klientów indywidualnych oraz firm. Jeśli chcesz do nich dołączyć, wykorzystaj kupony rabatowe.  Nie ważne czy posiadasz małe czy duże przedsiębiorstwo, jesteś właścicielem dużej korporacji czy klientem indywidualnym – z usług Link4 możesz skorzystać w promocyjnej cenie, jeśli wykorzystasz kod promocyjny. Link4 posiada bardzo atrakcyjną ofertę, która cieszy się ogromną popularnością, szczególnie, że można ją zamówić za pośrednictwem Internetu, bez wychodzenia z domu. W razie jakichkolwiek pytań lub problemów, możesz skontaktować się z pracownikami Link4, którzy chętnie ci we wszystkim pomogą. Wytłumaczą również na czym polegają aktualne promocje i rabat.

Sklep internetowy Link4 – video

Warto skorzystać z usług Link4

Link4 na samym początku swojej działalności oferowało jedynie podstawowe ubezpieczenia samochodu. Aktualnie oferta jest znacznie bardzie rozbudowana, a kupony rabatowe można wykorzystać na ubezpieczenie domu, mieszkania a nawet podróży. Cztery główne obszary, na których skupia się Link4 to:
 

 1. Ubezpieczenie samochodu
 2. Ubezpieczenie podróży
 3. Firma
 4. Ubezpieczenia mieszkania
   

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, wypadki samochodowe zdarzają się o wiele częściej niż np. zaginięcie bagażu na lotnisku. Właśnie dlatego najszerzej rozbudowany jest pierwszy obszar Link4, na który oczywiście również wykorzystasz kupony rabatowe:

 

 • Pakiet OC
 • Pakiet OC i AC
 • Ubezpieczenie AC
 • Auto Assistance
 • Smart Casco
 • Kluczyki Plus
 • Szyby 24
 • Ubezpieczenie NNW
 • Zielona Karta
 • Ubezpieczenie od kradzieży
 • Podróże 24+ Auto Assistance Plus
 • Samochód zabytkowy


Pakiet ubezpieczeniowy samochodu, skierowany jest również do osób posiadających jednoślady. Właśnie dla nich przygotował promocje, która oferuje następujące przywileje:
 

 • pomoc w ciągu 30 minut na terenie
 • transport pojazdu do warsztatu
 • pomoc w wymianie opony
 • pojazd zastępczy do 3 dni w razie wypadku lub kradzieży
   

Warto ubezpieczyć się w pewniej firmie. Dlatego nie zwlekaj i póki trawa promocja, dołącz do zadowolonych klientów Link4.

Jak skorzystać z usług?

Wystarczy wejść na stronę internetową Link4 i wypełnić formularz kontaktowy. W ciągu paru godzin skontaktuje się z tobą doradca. 

Najnowsza promocja w Link4

Warto śledzisz najnowsze kupony rabatowe, które każdego dnia ukazują się na naszym portalu. Tym razem mamy dla ciebie kod promocyjny Link4, który zagwarantuje ci spory rabat, jeśli umieścisz go w koszyku zakupów. Warto zadbać również o swoje Finanse, dlatego przygotowaliśmy dla ciebie ofertę specjalną, która czeka w TaxCare oraz GetInBank.

Telemagazyn.pl to przede wszystkim aktualny program TV. Możesz skorzystać z repertuaru najchętniej oglądanych stacji. Posiadamy zarówno polskie jak i zagraniczne stacje telewizyjne.
Sprawdź rekomendacje naciekawszych pozycji programowych. W naszym serwisie każdy kinoman znajdzie coś dla siebie. Program TV jest skierowany do każdego telewidza, zarówno do dzieci,
młodzieży jak i osób dorosłych. Zobacz krótkie omówienie filmów oraz obszerne recenzje, dzięki czemu będziesz dokładnie wiedział co warto, a czego nie warto oglądać. Pamiętaj, że Telemagazyn.pl
to nie tylko program telewizyjny, ale również informacje o programach, recenzje i oceny filmów, konkursy, kino online, vod, sylwetki gwiazd, oraz najnowsze i najciekawsze plotki.

Program tv dostarczony przez AplusC


Copyright © Polskapresse Sp. z o.o.

Polskapresse sp. z.o.o informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie telemagazyn.pl podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.
Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.