Nazwa.pl - Promocje oraz kupony rabatowe

Promocje oraz kupony rabatowe w Nazwa.pl

Posiadanie strony internetowej to żaden wyczyn. Teraz żeby być cenionym właścicielem strony internetowej czy sklepu trzeba mieć dobrą stronę internetową lub dobry sklep. Każdy może bowiem założyć sobie byle jaką stronę czy blog, który nie przyniesie żadnych korzyści. Jednak aby mieć setki wejść dziennie, a nawet zarabiać na stronie internetowej musi ona być dobrze skonstruowana. Jeśli nie znasz się kompletnie na tworzeniu i kreowaniu stron WWW, oddaj to zadanie w ręce profesjonalistów! Zespół Nazwa.pl chętnie wyręczy Cię w stworzeniu najlepszej strony czy sklepu online. Pewnie myślisz, że usługi tego typu są piekielnie drogie? Nie prawda! Teraz możesz skorzystać ze zniżki na usługi, którą daje kod Nazwa.pl. Dołącz do zadowolonych klientów serwisu już teraz! Wszystkie aktualne kupony promocyjne znajdują się poniżej. 

Ostatnia aktualizacja: 29.11.2014

Najnowsze promocje oraz kody rabatowe od Nazwa.pl

Podaj swój adres email, aby otrzymywać powiadomienia. Info
>
w górę ▲

Historia serwisu Nazwa.pl

Nazwa.pl od 1997 roku tworzy i dostarcza kompleksowe usługi, dzięki którym już ponad pół miliona użytkowników zaistniało w sieci. Oferowane przez firmę domeny internetowe, hosting, sklepy i niezawodna poczta pozwalają na rozwój polskiego sektora MSP, na jego ciągły wzrost. Klienci Nazwa.pl zarejestrowali już ponad 600 000 domen. Firma jest jednym z liderów branży hostingowej w Europie Środkowo-Wschodniej. Ten sukces został osiągnięty dzięki wiedzy, umiejętnościom i zaangażowaniu zespołu. Wspólną cechą ludzi tworzących Nazwa.pl jest pasja, która pozwala każdego dnia odpowiadać na potrzeby klientów. Od samego początku działalności to klienci są główną inspiracją do ciągłego rozwoju i doskonalenia usług. Nie byłoby to możliwe bez otwartej, dwukierunkowej komunikacji,  łamiącej stereotypowe wyobrażenia o relacji klient – usługodawca. Aby jeszcze bardziej zwiększyć zadowolenie korzystających z usług Nazwa.pl, serwis wprowadził atrakcyjne promocje i kody rabatowe.

Uruchomienie domeny na serwerze Nazwa.pl – video

Co w swojej ofercie ma serwis Nazwa.pl

Nazwa.pl dostarcza niezawodne, innowacyjne technologicznie usługi IT dla małych i średnich przedsiębiorstw. Serwis rozszerza swoją ofertę tak, aby umożliwić swoim klientom obecność w Internecie, a dzięki niej zdobywanie przewagi konkurencyjnej. Otwarta komunikacja z klientami stwarza sytuację, w której są oni – przez swoje sugestie i pomysły – faktycznymi współtwórcami Nazwa.pl. Serwisowi nie wystarcza jednak reagowanie na bieżące potrzeby konsumentów i trendy rynkowe – chce kreować nowe rozwiązania ułatwiające codzienną pracę milionom przedsiębiorców. Jeśli chcesz skorzystać z usług Nazwa.pl znajdziesz tutaj między innymi:
 

 • Domeny
 • Serwery
 • Hosting
 • Kreator WWW
 • VPS
 • Strony WWW
 • Poczta
 • Sklepy
 • SSL


W każdej z tych kategorii znajdziesz to, czego potrzebujesz. Bardzo przejrzysta strona znacznie ułatwia korzystanie z serwisu oraz samodzielne złożenie zamówienia w Nazwa.pl.

Jeśli chcesz poznać ofertę podobnych serwisów oraz sklepów online odwiedź naszą kategorię Internet. W każdym ze sklepów, które tam znajdziesz możesz wykorzystać bony i kupony rabatowe. Koniecznie jednak musisz odwiedzić strony AZ oraz UPC. Sprawdź jakie promocje i zniżki czekają tam na Ciebie.

Szybkie płatności w serwisie Nazwa.pl

Nazwa.pl akceptuje różne metody płatności. Jeśli chcesz skorzystać z ich usług masz do wyboru:
 

 • Szybki przelew online
 • Karta płatnicza online
 • Nadpłata w serwisie Nazwa.pl
 • Punkty programu partnerskiego
   

Przed dokonaniem płatności nie zapomnij o aktywowaniu swojego kuponu rabatowego, w celu zmniejszenia należności za swoje zamówienie w serwisie Nazwa.pl. Pamiętaj, że z naszymi kuponami rabatowymi możesz zaoszczędzić całkiem sporą sumę pieniędzy.

Zniżki i rabaty na zakup domeny

Każdy nowoczesny przedsiębiorca musi posiadać własną stronę internetową. Niestety niewielu właścicieli tradycyjnych sklepów jest świadomych, że powinni jak najszybciej założyć własne sklepy internetowe. Nie jest to wcale trudne. Nazwa.pl służy fachową pomocą i opieką. Nasz serwis z kolei zapewnia zniżki i promocje. Wystarczy wybrać kupon, kliknąć w niego lub w przycisk „Sprawdź promocję”, a w mgnieniu oka nastąpi przekierowanie do witryny firmy hostingowej Nazwa.pl. Teraz istnieją dwie możliwości:
 

1.Na pasku na górze strony pojawi się informacja: „Kod nie jest potrzebny!”

2.Na pasku na górze strony wyświetli się alfanumeryczny kod promocyjny
 

W pierwszym przypadku wystarczy założyć konto i wybrać potrzebne usługi. Rabat naliczy automatycznie serwis Nazwa.pl.

W drugim przypadku, podczas finalizacji zamówienia, tuż przed wyborem sposobu płatności, należy ręcznie przekleić kod złożony z liczb i\lub słów w odpowiednie miejsce. Dla ułatwienia, na przykładowym zdjęciu poniżej zaznaczyliśmy to miejsce czerwoną ramką.

Pamiętaj o tym, że okazjum.pl zapewnia najkorzystniejszy kod rabatowy. Nazwa.pl to z kolei najlepszy serwis hostingowy.

Telemagazyn.pl to przede wszystkim aktualny program TV. Możesz skorzystać z repertuaru najchętniej oglądanych stacji. Posiadamy zarówno polskie jak i zagraniczne stacje telewizyjne.
Sprawdź rekomendacje naciekawszych pozycji programowych. W naszym serwisie każdy kinoman znajdzie coś dla siebie. Program TV jest skierowany do każdego telewidza, zarówno do dzieci,
młodzieży jak i osób dorosłych. Zobacz krótkie omówienie filmów oraz obszerne recenzje, dzięki czemu będziesz dokładnie wiedział co warto, a czego nie warto oglądać. Pamiętaj, że Telemagazyn.pl
to nie tylko program telewizyjny, ale również informacje o programach, recenzje i oceny filmów, konkursy, kino online, vod, sylwetki gwiazd, oraz najnowsze i najciekawsze plotki.

Program tv dostarczony przez AplusC


Copyright © Polskapresse Sp. z o.o.

Polskapresse sp. z.o.o informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie telemagazyn.pl podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.
Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.