nju mobile - Promocje oraz kupony rabatowe

Promocje oraz kupony rabatowe w nju mobile

Operatorzy komórkowi często mamią swoich klientów super ofertami w bardzo atrakcyjnych cenach. A to darmowe minuty do wybranej osoby, a to tysiąc smsów do wszystkich sieci, nie dziwią również telefony w niskich cenach. Potencjalny klient widząc taką super ofertę, która często ograniczona jest czasowo, w pośpiechu kontaktuje się z biurem obsługi klienta w celu podpisania nowej umowy. Wszystko wydaje się być w porządku, aż do momentu otrzymania pierwszego rachunku telefonicznego, z którego wynika, że musisz zapłacić o wiele więcej niż ci obiecywano. Po jakimś czasie okazuje się, pojawiają się dodatkowe opłaty, o których nikt wcześniej ci nie wspomniał. Biorąc pod uwagę, że umowę podpisujemy na minimum 24 miesiące, jesteśmy skazani na płacenie wysokich rachunków przez dwa lata… Na szczęście na naszym rynku pojawiła się nowa sieć komórkowa, która oferuje jasne warunki bez podpisywania umowy! Dodatkowo, nie ważne ile rozmawiasz, twój rachunek zawsze jest taki sam! Tą firmą jest oczywiście NJU Mobile. Wszystkie aktualne promocje i kupony rabatowe NJU Mobile czekają na ciebie poniżej.

Ostatnia aktualizacja: 14.06.2013

Najnowsze promocje oraz kody rabatowe od nju mobile

Podaj swój adres email, aby otrzymywać powiadomienia. Info
>
w górę ▲

Ograniczenia i limity nie interesują mnie!

NJU Mobile to odpowiedź na potrzeby klientów innych sieci komórkowych, którzy mają już dość płacenia wysokich rachunków, związywania się umowami czy ukrytych punktów w umowie, które narzucają im dodatkowe opłaty. Jeśli ty również zostałeś kiedyś oszukany przez swojego operatora lub masz dość doładowywania konta po każdej rozmowie, koniecznie sprawdź ofertę NJU Mobile, która różni się znacznie od pozostałych. Ponadto znajdziemy to wiele promocji i rabatów do skorzystania z których nie będą ci potrzebne kupony rabatowe. zarówno dla starych jak i nowych klientów. Głównym hasłem NJU Mobile jest zdanie ,,ograniczenia i limity nie interesują mnie’’ – jeśli ty również zgadzasz się z tą dewizą, koniecznie stań się klientem NJU Mobile. Promocje i zniżki znajdziesz na naszym portalu.

Sklep internetowy NJU Mobile –video

Najlepsza oferta bez haczyków!

Wiemy jak ciężko jest zaufać nowemu operatorowi, skoro mamy tyle nieprzyjemnych doświadczeń z pozostałymi, ale w NJU Mobile jest zupełnie inaczej. Jest to nowość na polskim rynku, jednak niektórzy z nas mogą ją kojarzyć z firmą Orange, ponieważ to właśnie z niej wywodzi się NJU Mobile. Chcesz wiedzieć jakie promocje wyróżniają NJU Mobile od pozostałych sieci? Tylko popatrz:
 

  • Prepaid
  • Postpaid
  • Stały abonament
  • Żadnych umów
  • Rozmawiasz ile chcesz
  • Smsujesz i serfujesz do woli


Czy wiesz, że już za 9 złotych możesz swobodnie korzystać z NJU Moble? Ta promocja trwa przez cały czas, dlatego nie musisz martwić się, że nie zdążysz z niej skorzystać. Po prostu pójdź do kiosku, poproś o zestaw tej sieci, a zobaczysz jak przyjemnie i bezstresowo możesz się poczuć rozmawiając do woli! Co ważne kupony rabatowe NJU Mobile, nie będą ci potrzebne. 

Dostawa bez dostawców

Tak pięknie może być tylko w NJU Mobile, tylko tu zapłacisz za swoją kartę doładowującą w dowolnym miejscu, w którym dostępne są produkty tego operatora. Nie ważne czy jesteś w kiosku, sklepie spożywczym czy na stacji benzynowej, wszędzie dostaniesz swoją kartę. A zapłacisz za nią tyle ile zechcesz! Nie musisz martwić się żadnymi dostawami, ponieważ to ty sam niejako odgrywasz rolę ,,kuriera’’. Tylko nie zgub karty wradzając do domu! A najlepiej od razu po wyjściu ze sklepu doładuj swoje konto i gotowe!

Kupony rabatowe NJU Mobile

Na naszej stronie internetowej znajdziesz wiele informacji dotyczących nowych promocji i zniżek w NJU Mobile. Korzystając z usług tego operatora, żadne kupony rabatowe NJU Mobile nie będą ci potrzebne. Wystarczy, że przejdziesz z naszej strony do sklepu online NJU Mobile i gotowe, zostałeś objęty promocją automatycznie. Jeśli chcesz porównać oferty różnych operatorów odwiedź kategorię Abonament. Najciekawsze kupony rabatowe znajdziesz w Play oraz Orange.

Telemagazyn.pl to przede wszystkim aktualny program TV. Możesz skorzystać z repertuaru najchętniej oglądanych stacji. Posiadamy zarówno polskie jak i zagraniczne stacje telewizyjne.
Sprawdź rekomendacje naciekawszych pozycji programowych. W naszym serwisie każdy kinoman znajdzie coś dla siebie. Program TV jest skierowany do każdego telewidza, zarówno do dzieci,
młodzieży jak i osób dorosłych. Zobacz krótkie omówienie filmów oraz obszerne recenzje, dzięki czemu będziesz dokładnie wiedział co warto, a czego nie warto oglądać. Pamiętaj, że Telemagazyn.pl
to nie tylko program telewizyjny, ale również informacje o programach, recenzje i oceny filmów, konkursy, kino online, vod, sylwetki gwiazd, oraz najnowsze i najciekawsze plotki.

Program tv dostarczony przez AplusC


Copyright © Polskapresse Sp. z o.o.

Polskapresse sp. z.o.o informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie telemagazyn.pl podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.
Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.