Kupony i kody rabatowe oraz promocje w Stena Line

Najnowsze kupony rabatowe, zniżki i promocje w sklepie Stena Line


Podróżowanie jeszcze do niedawna było domeną bogaczy. Podróżowanie po najodleglejszych kontynentach, zwiedzanie najsłynniejszych zabytków i pływanie po morzach  wymagało znaczących środków finansowych. Na całe szczęście jednak te czasy już minęły. Dziś stajemy przed unikalną szansą dotarcia do miejsc, które dla naszych przodków były nieosiągalne. Kod promocyjny Stena Line umożliwi Ci odkrywania nowych, niepowtarzalnych miejsc. Udaj się w podróż życia luksusowym promem. Promocje na morskie podróże ze  Stena Line powinny zachęcic każdego – zwiedź północ Europy taniej, wykorzystując kupony zniżkowe. Odkryj piękno Karlskrony lub udaj się w wielki morski tour dookoła Starego Kontynentu.

Więcej
Ostatnia aktualizacja: 26.06.2017

Stena Line została założona w 1962 roku. Ten szwedzki operator promów od pierwszych dni swojej działalności skupiał się na transporcie pomiędzy krajem ze stolicą w Sztokholmie i Danią. Wraz ze stopniowym rozwojem spółki zaczęła ona oferować dodatkowe połączenia (m.in. Goteborg-Kilonia lub Oslo-Frederikshavn). Od pierwszych lat działalności fima dała się poznać jako niezawodny przewodnik, uosabiający skandynawską fachowość i nienaganną obsługę klienta. Stena Line oferuje także liczne zniżki i rabaty na podróże. Oprócz Polski, która jest stosunkowo nowym rynkiem, firma jest także operatorem w krajach takich jak Wielka Brytania, Irlandia czy Niemcy. Wszędzie tam Stena Line ma ugruntowaną pozycję jako morski przewodnik pomiędzy największymi krajowymi portami oferujący atrakcyjne rabaty. Stena Line oferuje na tyle szeroką ofertę, że możliwe jest zorganizowanie wielkiej podróży po północnej i zachodniej Europie. Promocje oferowana przez Stena Line mogą wydać się szczególnei atrakcyjne dla osób zamieszkałych na Wyspach Brytyjskich – mogą one np. popłynąć do pięciu portów w Irlandii.

Stena Line posiada blisko 40 nowoczesnych promów, które regularnie kursują po 22 liniach promowych w Europie Północnej i Zachodniej. Korzystając z usług firmy można pływać po wodach aż trzech mórz – Morza Północnego, Irlandzkiego i Bałtyckiego. Spółka dokładna wszelkich starań aby swoim pasażerom oferować najwyższą jakość usług za możliwie najniższą cenę. Kody rabatowe Stena Line, które można zrealizować na stronie internetowej przewoźnika obniżą cenę wyjazdu, a zaoszczędzoną kwotę będzie można przeznaczyć na wejściówkę do kolejnego muzeum lub elegancką kolację w którymś ze skandynawskich miast portowych. 

Te kody rabatowe Stena Line przegapiłeś:

Telemagazyn.pl to przede wszystkim aktualny program TV. Możesz skorzystać z repertuaru najchętniej oglądanych stacji. Posiadamy zarówno polskie jak i zagraniczne stacje telewizyjne.
Sprawdź rekomendacje naciekawszych pozycji programowych. W naszym serwisie każdy kinoman znajdzie coś dla siebie. Program TV jest skierowany do każdego telewidza, zarówno do dzieci,
młodzieży jak i osób dorosłych. Zobacz krótkie omówienie filmów oraz obszerne recenzje, dzięki czemu będziesz dokładnie wiedział co warto, a czego nie warto oglądać. Pamiętaj, że Telemagazyn.pl
to nie tylko program telewizyjny, ale również informacje o programach, recenzje i oceny filmów, konkursy, kino online, vod, sylwetki gwiazd, oraz najnowsze i najciekawsze plotki.

Program tv dostarczony przez AplusC


Copyright © Polskapresse Sp. z o.o.

Polskapresse sp. z.o.o informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie telemagazyn.pl podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.
Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.