Tak to działa!

tak to działa

Jeśli szukasz łatwego i szybkiego sposobu na robienie tańszych zakupów, nie mogłeś lepiej trafić. rabaty.telemagazyn.pl to internetowe źródło bezpłatnych bonów, kodów rabatowych i okazji cenowych. Codziennie przeszukujemy Internet, by znaleźć najlepsze kody i bony rabatowe. I, co ważne, udostępniamy je całkowicie za darmo. Nie ponosisz żadnych kosztów, nie musisz się nigdzie rejestrować, nikt nawet nie musi wiedzieć, że tu byłeś!

Jak uzyskać dostęp do zniżek?

Przede wszystkim, poszukaj interesujących Cię rabatów. Masz dwie możliwości. Jeśli masz swoje ulubione sklepy, możesz poszukać ich po nazwie w wyszukiwarce na górze strony. Jeśli natomiast chcesz wyszukać najlepsze promocje w różnych sklepach, możesz poszperać w kilku kategoriach.

Kategorie na stronie głównej

  • TOP10 (wybrane rabaty, dzięki którym można zaoszczędzić najwięcej pieniędzy, oraz najbardziej popularne wśród użytkowników zniżki);
  • najnowsze rabaty (czyli, jak nazwa wskazuje, ostatnio dodane promocje);
  • sklepy (czyli ułożone alfabetycznie odnośniki do wszystkich sklepów, oferujących zniżki na zakupy);
  • kategorie (kupony rabatowe powiązane w ponad 20 intuicyjnych grup tematycznych).

Kategorie w menu po prawej stronie

Gratisy (zgrupowane w jednym miejscu kupony, dzięki którym możesz otrzymać darmowe artykuły); bony upominkowe (znajdziesz tu karty prezentowe, które na przykład możesz podarować bliskiej osobie); rabaty last minute (czyli promocje kończące się w ciągu najbliższych kilku dni).

Wybrałem zniżkę, co teraz?

Kiedy już wybierzesz najlepszy dla siebie kupon rabatowy (lub kilka), kliknij na nim. Zostaniesz przekierowany do strony sklepu. Tam postępuj zgodnie z wyświetlającymi się instrukcjami. W zależności od tego, czy ważność kuponu łączy się z użyciem kodu promocyjnego, masz dwie drogi postępowania.

Nie ma kodu rabatowego

W takim przypadku, po przekierowaniu na stronę sklepu, na górze zobaczysz czarny pasek z dużymi literami Kod nie jest potrzebny! By uzyskać zniżkę, postępuj zgodnie z indywidualnymi instrukcjami, które wyświetlą się obok informacji o kodzie. Rabat zostanie automatycznie odliczony od ceny, jaką zapłacisz za zakupy. Jeśli czarny pasek nie wyświetlił się, informacje znajdziesz też na stronie w poprzedniej zakładce, z której zostałeś przekierowany.

Jest kod rabatowy

Po przekierowaniu na stronę sklepu, na górze strony zobaczysz ten sam czarny pasek. Teraz jednak będzie tam ciąg liter lub/i cyfr. Zrób zakupy i gdy skończysz, przejdź do zakładki, w której są będą podsumowane (najczęściej jest to Koszyk, Płatności lub Dostawa, ale zwykle każdy sklep nazywa tę zakładkę inaczej). Tam, w specjalnie do tego wyznaczonym miejscu, wklej kod. Rabat zostanie automatycznie odliczony od sumy, jaką masz zapłacić. Gdybyś miał problem ze znalezieniem rubryki, do której należy wkleić kod, pamiętaj, że zawsze zamieszczamy na naszej stronie ilustrację z zaznaczonym na czerwono polem na rabat. Znajdziesz ją na stronie o sklepie pod informacjami o rabatach. Jeśli czarny pasek nie wyświetlił się, informacje i kod znajdziesz na stronie w poprzedniej zakładce, z której zostałeś przekierowany. I to wszystko! Bez rejestracji, szybko i za darmo. Brawo! Właśnie zaoszczędziłeś pieniądze. W razie problemów zapraszamy do kontaktu info@tanio.co lub do zapoznania się z zakładką Pytania i odpowiedzi (na dole strony).

To jeszcze nie wszystko

Nie chcesz, by umknęła Ci jakaś wyjątkowo atrakcyjna zniżka? Zapisz się do Newslettera (miejsce na wpisanie adresu e-mail w menu po prawej lub na dole strony) lub do Alarmu rabatowego (będziesz informowany o nowych zniżkach tylko w danym sklepie; na raz możesz w ten sposób pilnować nowości w 25 różnych sklepach). Okno rejestracji znajdziesz zawsze pod listą rabatów na stronie sklepu, który Cię interesuje. Możesz również śledzić nas na Twitterze, subskrybować nas przez RSS lub zostać naszym fanem na Facebooku. Udanych i, przede wszystkim, TANICH zakupów!

Telemagazyn.pl to przede wszystkim aktualny program TV. Możesz skorzystać z repertuaru najchętniej oglądanych stacji. Posiadamy zarówno polskie jak i zagraniczne stacje telewizyjne.
Sprawdź rekomendacje naciekawszych pozycji programowych. W naszym serwisie każdy kinoman znajdzie coś dla siebie. Program TV jest skierowany do każdego telewidza, zarówno do dzieci,
młodzieży jak i osób dorosłych. Zobacz krótkie omówienie filmów oraz obszerne recenzje, dzięki czemu będziesz dokładnie wiedział co warto, a czego nie warto oglądać. Pamiętaj, że Telemagazyn.pl
to nie tylko program telewizyjny, ale również informacje o programach, recenzje i oceny filmów, konkursy, kino online, vod, sylwetki gwiazd, oraz najnowsze i najciekawsze plotki.

Program tv dostarczony przez AplusC


Copyright © Polskapresse Sp. z o.o.

Polskapresse sp. z.o.o informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie telemagazyn.pl podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.
Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.