Kupony i kody rabatowe oraz promocje w TravelPlanet

Najnowsze kupony rabatowe, zniżki i promocje w sklepie TravelPlanet


Każdemu z nas marzą się wakacje w egzotycznych miejscach, z daleka od codziennych obowiązków, pracy czy stresu. Najczęściej wybierana forma wypoczynku przez Polaków to oczywiście relaks przy basenie naszego cztero gwiazdkowego hotelu. Oczywiście musi być bardzo gorąco, tak aby nasze ciała nie powróciły blade do kraju. Jeśli chciałbyś, aby ktoś zajął się za ciebie planowaniem wakacji, a ty w tym czasie spokojnie się zrelaksujesz to mamy dla ciebie rozwiązanie –TravelPlanet. To internetowe buro podróży oferuje najciekawsze oferty wyjazdów do najdalszych zakątków świata. Wystarczy, że powiesz o swoich oczekiwaniach, a wakacje zostaną idealnie skrojone na miarę twoich potrzeb. Jeśli chcesz zaoszczędzić trochę pieniędzy na szaleństwa, koniecznie wykorzystaj oferowane przez nasz portal kupony rabatowe TravelPlanet. Są one podstawą do zyskania zniżek i rabatów. Wszystkie dostępne kupony rabatowe oraz promocje czekają na ciebie w ramkach pod tekstem. Wybierz idealną promocję dla siebie i ciesz się odpoczynkiem w wybranym przez siebie państwie. 

Więcej
Ostatnia aktualizacja: 31.07.2017

Platforma TravelPlanet została założona w 2001 roku. Od początku miała założenie stać się jednym z najlepszych internetowych biur podróży i sukcesywnie do tego dąży zyskując po drodze wiele nagród oraz wyróżnień konsumenckich. W 2006 roku firma została doceniona przez tygodnik ,,Wprost’’, który uznał TravelPlanet za najlepsze internetowe biuro podróży. Wyróżnienia na tym jednak się nie kończą, rok później w 2007 roku biuro zajęło drugie miejsce w rankingu  "Technology Fast 50" – czyli wyróżnienie dla najlepiej rozwijającej się firmy w Europie.  Kupony rabatowe, zniżki i promocje zachęcają klientów do skorzystania z usług biura.  Jeśli chcesz możesz wybrać się do jednego z biur stacjonarnych, które znajdują się w takich miastach jak: Janki koło Warszawy, Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Czeladź, Częstochowa, Gdańsk, Katowice, Kraków, Łódź, Łomianki, Piła, Poznań, Sosnowiec, Szczecin i Wrocław. Pamiętaj jednak, że dokonując rezerwacji wyjazdu online możesz zyskać spory rabat.

Te kody rabatowe TravelPlanet przegapiłeś:

Telemagazyn.pl to przede wszystkim aktualny program TV. Możesz skorzystać z repertuaru najchętniej oglądanych stacji. Posiadamy zarówno polskie jak i zagraniczne stacje telewizyjne.
Sprawdź rekomendacje naciekawszych pozycji programowych. W naszym serwisie każdy kinoman znajdzie coś dla siebie. Program TV jest skierowany do każdego telewidza, zarówno do dzieci,
młodzieży jak i osób dorosłych. Zobacz krótkie omówienie filmów oraz obszerne recenzje, dzięki czemu będziesz dokładnie wiedział co warto, a czego nie warto oglądać. Pamiętaj, że Telemagazyn.pl
to nie tylko program telewizyjny, ale również informacje o programach, recenzje i oceny filmów, konkursy, kino online, vod, sylwetki gwiazd, oraz najnowsze i najciekawsze plotki.

Program tv dostarczony przez AplusC


Copyright © Polskapresse Sp. z o.o.

Polskapresse sp. z.o.o informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie telemagazyn.pl podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.
Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.